Цікавинки


Новорічна мишка 2019!!!


В передчутті Нового року, пропоную зшити новорічну мишку на ялинку. Трикутні мишки (або щури) з яскравих клаптиків тканини - дуже простий виріб! Тут немає складних деталей, вам не доведеться робити рухомі частини та скріплювати їх. Матеріали гранично прості і знайдуться в кожному будинку. Більш того - для створення таких мишенят можна використовувати будь-які обрізки, які завалялися в ящику для рукоділля! Чим яскравіше і незвичніше будуть звірята - там краще! А готовий виріб може стати гольницею, подушечкою або просто іграшкою. 

Отже, вам знадобиться:
- тканина в горошок або смужку (відрізок 20 х 30 см);
- лляна тканина для мордочки і вушок (відрізок 8 х 8 см);
- матеріал для набивання;
- інструменти для шиття (нитки, голки, ножиці, шпильки);
- папір для викрійок;
- чорний фломастер;
рожеві косметичні рум'яна, фарба або воскову крейду;
стрічка (10 см завдовжки, 3-5 мм завширшки);
відрізок джгута або косичка з ниток муліне.

Виготовлення виробу

Намалюйте від руки або роздрукуйте на принтері паперовий шаблон. Припуски на викрійці вже враховані. При бажанні можна зшити мишку цільної, з одного шматка - тоді ви можете відразу перенести шаблон на тканину. Якщо вам хочеться зшити іграшку з двох частин (голова - окремо, тулуб - окремо), розкроїте паперовий шаблон на дві частини. Відмірявши третину діаметра окружності, виріжте внутрішню частину шаблону (це буде голова), а зовнішню частину використовуйте, як викрійку для тіла.


- Вирізавши паперові деталі, прикріпіть їх шпильками до тканини і обведіть крейдою або милом. Відкріпивши папір, розкроїть тканину і розкладіть деталі перед собою. Вам знадобиться чотири однакові заготовки для вушок і по одній для тіла і голови.
- складіть вушка разом і зшийте їх по контуру (зверху і з боків). Через отвір, який залишився виверніть заготовки навиворіт, щоб приховати шви. При бажанні помістіть в вушка трохи наповнювача.
- складіть разом заготовки для мордочки і тіла. Потрібно намітити олівцем місце для вушок і не забути їх туди вкласти, поєднуючи деталі. Зрозуміло, зшивати заготовки потрібно з виворітного боку - для цього заздалегідь переконайтеся, що правильно розклали тканину! Дійшовши до поміченого місця, зробіть на вушку характерний залом, і тільки після цього підшийте його до іграшки.
- поверніть отриману цільну заготовку так, щоб вуха виявилися всередині. Прошийте бічну частину іграшки, потім виверніть її і потайним швом до середини зшийте задню частину. Закладіть хвостик з джгута або ниток (попередньо зав'язавши на ньому вузлик, щоб хвіст не випав з іграшки), закріпіть його швом.
- через отвір, що залишився наповніть мишку обраним матеріалом (ідеально підійде синтепух). Закінчите потайний шов.

- оформлення мишки: намалюйте їй фломастером ніс і очі, нарум`янити щічки, а на хвіст пов'яжіть красивий бант. Виріб готовий!


















КВІТИ З ФЕТРУ






ЯК ВИГОТОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ КАРТИНУ

 З КАВОВИХ ЗЕРЕН СВОЇМИ РУКАМИ: 

ПОКРОКОВІ ІНСТРУКЦІЇ.

Темп нашого життя на стільки швидкий, що, часом, чи невистачає часу просто зупинитися на мить і насолодитися чимось буденним. Саме тому прагнення людини прикрасити своє житло природними матеріалами - це відповідь на досить агресивне середовище сучасного мегаполісу. Дуже часто ми хочемо створити в своєму будинку атмосферу, яка додасть відчуття захисту і комфорту. Декор житла природними матеріалами здатний оживити будь-який інтер'єр і привнести позитивну енергетику, нагадуючи нам про що-небудь душевний і приємне. А може бути щось приємніше, ніж відпочити після важкого робочого дня за чашкою кави? Звісно так! Спробуйте створити своїми руками картину з кавових зерен. Вона буде постійно радувати вас своїм характерним ароматом. Вчені довели, що запах кави здатний послабити симптоми і прояви стресу, також кавовий аромат сприяє виробленню речовин з антиоксидантними властивостями.


Виявляється, подібні шедеври творити не так вже складно. Для цього потрібно лише підготувати певний набір предметів і інструментів: кавові зерна; рамка для картини; картон; мішковина (шматок будь-, бажано натуральної, тканини); клей (ПВА або термопістолет); інші всілякі елементи декору. Також можете взяти до уваги, що для створення картин з кавових зерен можна додатково використовувати інші природні матеріали, крупи, насіння і т.д.

Насамперед потрібно відміряти довжину і ширину підстави під рамкою. Намалюйте підставу за цими параметрами на картоні і виріжте його.



Потім приступайте до виготовлення фону для нашогопано. Відміряйте матеріал (він повинен бути добре вигладжений) відповідно до значень сторін картону. Врахуйте припуски не менше 2-х см з кожного боку. Ретельно змастіть клеєм лист картону і приклейте до нього приготовлену тканину. Її потрібно гарненько розгладити. Для кращого ефекту покладіть нашу заготовку під прес. Після того, як клей підсохне, подверніте припуски і приклейте їх до зворотної сторони. Тепер залиште нашу заготовку, щоб вона повністю висохла. Далі нанесіть узор на готовий фон. Якщо ви красиво малюєте, то вигадайте малюнок самостійно. Якщо ж ні, то підберіть вподобаний з наявних. Перенесіть контури на тканину, використовуючи копірку. Проробляйте це якомога акуратніше, що не брудніть і не псуйте тканину. Починайте заповнювати малюнок кавовими зернами. Для того, щоб картина вийшла акуратніше, насамперед приклейте зерна по контуру. Після цього наповнюйте зернами все інше, просуваючись від країв до середини. Розміщуйте зернятка плоским бочком до тла. Отриману картину можна оформити додатковими декоративними елементами на ваш смак. Це можуть бути вантажні гудзики. Дуже красиво виглядають в поєднанні з кавовими зернами зірочки бадьяна.


Естонський дизайнер створює пальто зі старих радянських ковдр 


       Колекція пальто, зшитих з радянських ковдр, естонського бренду Marit Ilison називается "Жага сну", але хочеться назвати її "Голота на вигадки хитра". Така проста і геніальна задумка прийшла в голову дизайнеру, лише тому що протягом великого відрізку життя його супроводжували всім нам знайомі щільні вовняні ковдри, які тепер можна віднести до розряду ностальгічних атрибутів. 

І правда, чому до цього ніхто раніше не здогадався?

       Як часто у вас виникає бажання піти на роботу прямо в ковдрі? В один з таких сонних днів естонському дизайнеру і засновнику бренду Marit Ilison прийшла в голову ідея створити пальто з радянських вовняних ковдр. Незвичайна колекція отримала назву, запозичене з твору Чехова - «Спати хочеться».Перетворити колоритні радянські ковдри в предмет одягу дизайнер задумав ще 10 років тому, проте тільки зараз ця ризикована ідея була втілена в життя. Зате за цей час модельєр продумав дизайн до дрібниць. 

      Квіткові візерунки різнокольорових покривав доповнені вишивкою, різнокольоровими намистинами і кристалами, що облагороджує вовняне полотно. Вартість пальто з вінтажних ковдр аж ніяк не радянська - ціни починаються від 1,5 тисячі євро.












1 коментар:

  1. Якщо у вас були фінансові проблеми, то вам пора посміхнутися. Вам потрібно лише зв’язатися з містером Бенджаміном із сумою, яку ви хочете позичити, і терміном платежу, який вам підходить, і ви отримаєте кредит протягом трьох робочих днів. Я просто в шостий раз виграв позику в 700 тисяч доларів на термін 180 місяців з можливістю виплати до закінчення терміну придатності. Містер Бенджамін допомагає мені з позикою. Зв’яжіться з ним, і ви побачите, що він дуже чесна людина з хорошим серцем. Його електронний лист lfdsloans@outlook.com, а його номер телефону WhatApp: + 1-989-394- 3740

    ВідповістиВидалити